Začínám si všímat, že přibývá lidí, kteří nabízejí čištěné pohovky, koberců. aut, atd. Je to přeci jednoduché. Koupím si nějaký vodní vysavač a už to umím.

I v roce 2024 se budu věnovat čistění autobusů. Práce je to náročná. Vždy mám ale radost, když dostanu zpětnou vazbu. Nejlépe přímo od řidiče, které je spokojený v jakém krásném prostředí teď může řídit. Jen si tu čistotu udržet :-)

také narážíte na inzeráty, kdy někdo nabízí čištění interiéru auta, čištění sedaček, koberců ve firmách. To vše v zázračných časech a kvalitě.

Čištění nejsou jen: sedačky, židle, koberce. Jsou to takové velké kancelářské prostory. Mezi časté zákazníky patří obecní úřady, kavárny, hotely. V tomto případě jsou to kancelářské prostory v Bondy centru Ml. Boleslav.

Toto byl a je krásný důkaz toho, jak vaše sedačka prokoukne. Pokud čistím nějakou tmavou sedačku. Není výsledek, tak impozantní. Jakmile je sedačka světlá a při nejlepším barevná. Je to hned znatelné!

Po dlouhé době jsem se rozhodl přidat článek. Neznamená to, že bych nic nedělal, ale jednoduše jsem dlouho nepřispíval :-) Jedna zákaznice, která mi volala, měla poměrně skeptický postoj k čištění a chtěla nechat lavici přečalounit. Proč byla skeptická? V minulosti měla špatnou zkušenost s někým, kdo již dříve provedl čištění, a nebyl výsledek...

Čas od času se setkám s tím, že na gauči / sedačce je lepidlo. Čištění lepidla není úplně snadné, když nevíte, jak na to.

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!