Čištění sedaček, které jsou barevné mě moc baví. A proč? Protože na barevných sedačkách jde nejvíce vidět rozdíl před a po.

Za těch několik let, které se věnují čištění jsem čistil už všechno možné.

Recenze

02.06.2024
Dobrý den. Dnes se trochu rozepíšu na téma recenze. Je zvláštní, jak recenze fungují. Troufnu si říci, že mám spoustu spokojených zákazníků, ale recenzi napíše jen málo z nich. Možná tak jeden ze sta. Ano, až takhle. A proč? Těžko říci. Sám na to neznám odpověď. Lidé recenze prostě nepíší. Pokud vidíte někde u nějaké služby nebo obchodu spoustu...

Začínám si všímat, že přibývá lidí, kteří nabízejí čištěné pohovky, koberců. aut, atd. Je to přeci jednoduché. Koupím si nějaký vodní vysavač a už to umím.

I v roce 2024 se budu věnovat čistění autobusů. Práce je to náročná. Vždy mám ale radost, když dostanu zpětnou vazbu. Nejlépe přímo od řidiče, které je spokojený v jakém krásném prostředí teď může řídit. Jen si tu čistotu udržet :-)

také narážíte na inzeráty, kdy někdo nabízí čištění interiéru auta, čištění sedaček, koberců ve firmách. To vše v zázračných časech a kvalitě.

Čištění nejsou jen: sedačky, židle, koberce. Jsou to takové velké kancelářské prostory. Mezi časté zákazníky patří obecní úřady, kavárny, hotely. V tomto případě jsou to kancelářské prostory v Bondy centru Ml. Boleslav.

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!