https://www.cistenisvejda.cz/home/

Kompletní čištění interiéru

06.07.2021

Prvním bodem  čištění je dezinfekce. Ozon zařídí dezinfekci a vyčištění s 99.9% účinností . Zmizí veškerý zápach, který by ve voze mohl být (cigarety, zvířata, apod.) Včetně plísní, bakterií. Ozon vyčistí zároveň klimatizaci.

Druhým bodem je vyčištění mezidveřních prostor. Oblast 5 dveří bývá největší oříšek. Jedná se o velmi špatně přístupná místa. Zde nám pomůže štětec, vzduch, odmašťovač, voda.

Třetím bodem je detailní vysátí celého interiéru. Tato příprava se nesmí podcenit. Později by při tepování podlahy a sedadel došlo k problému. Zašlapané kamínky a zvířecí chlupy se musí odstranit na 100%. Jen tak dosáhneme optimálního výsledku. Ve voze jsou samozřejmě špatně dostupná místa. Sedadla není třeba demontovat. Pomůžou štětce, ouzké nástavce a vysoký tlak vzduchu. Zavazadlový prostor je také nutně detailně vysát. 

Čtvrtým bodem je vyčištění všech plastů, čištění pedálů, plata v zavazadlovém prostoru.  Na plasty se nanese speciální šetrný přípravek. Plasty se za pomocí měkkého kartáčku vyčistí. Pedály se čistí také za pomocí kartáče. Poté se ošetří protiskluzovým přípravkem na ošetření gumy. Gumové koberce se vyčistí tlakovým čističem a vykartáčují. I ty se ošetří protiskluzovým přípravkem. Nezapomíná se zde na odmaštění páček pod volantem, různých přihrádek, apod.

Pátým bodem je vyčištění stropu. Zde není možné čistit mokrým způsobem. Vše se dělá ručně! Ke stropu se přidá vyčištění A, B, C sloupků. Včetně clonítek.

Šestým bodem je vyčištění kožených částí. Volant, řadící páka, ruční brzda, popř. sedadla. Vyčištěné místo se poté ošetří mlékem na kůži. 

Sedmým bodem je vyčištění sedadel a čalounění ve dveřích. Sedadla se čistí pomocí extrakční metody. Výplně dveří se čistí extrakcí či ručním čištěním. 

Osmým bodem je odmaštění skel a impregnace plastů. Plasty se impregnují Karnaubským voskem. Výsledkem je dlouhotrvající přirozený vzhled.

https://www.cistenisvejda.cz/home/